12 квітень 2024, П'ятниця, 17:06

Телеканал “Дом” — це більше ніж телебачення, – Островська

22 Лютого 2021г.
630 360 1613980099 179

"Безумовним успіхом" державного телеканалу "Дом", який вже рік мовить на тимчасово окуповані території, є безперервні спроби дискредитації та "потоки отрути з боку російських і проросійських ЗМІ, які не припиняються".

"Найбільше кремлівські ЗМІ дратує саме правда, тому що ми не граємо ні в пропаганду, ні в контрпропаганду — це була безумовна, від самого початку обрана нами позиція щодо дотримання журналістських стандартів. У наш час інформація, яка не має якогось кута зору, де немає ніяких трактувань, — це, напевно, найдорожче", — заявила в ефірі програми "На самом деле: Украина" на телеканалі "Дом" генеральний директор державного підприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України" Юлія Островська.

Вона наголосила, що відмінність держпідприємства від багатьох ЗМІ полягає в тому, що "ми — державний канал, і у нас немає "господаря" в звичному розумінні цього слова".

"За рік ми точно стали на ноги та зробили свій перший великий крок. Безумовно, є куди рости. Ми реалізували всі наші задумки та наразі розпочинаємо реалізацію всього того, про що мріялося і говорилося на редколегії наприкінці минулого року", — акцентувала Островська. Зокрема, вона розповіла про реалізацію планів запуску регіональних офісів.

"І саме зараз триває інсталяція техніки в місті Краматорську, тому що ми там відкриваємо першу нашу "ластівку", наше бюро. Це не корпункт — це бюро з розширеними повноваженнями. Там буде і юрист, який може надавати юридичну допомогу людям, які приїжджають в це місто", — повідомила Юлія Островська.

РЕЗНІКОВ РОЗПОВІВ, КОЛИ ЗАКОНОПРОЄКТ ПРО ДЕРЖПОЛІТИКУ ПЕРЕХІДНОГО ПЕРІОДУ ПОТРАПИТЬ ДО ПАРЛАМЕНТУ

Також керівник держпідприємства анонсувала новий проєкт "Имею право", який стартував в ефірі телеканалу "Дом" з 22 лютого. Реагуючи на запити глядачів з тимчасово окупованих територій, в щоденному форматі юристи системи безоплатної правової допомоги Мін'юсту будуть давати поради та роз'яснення щодо актуальних питань.

За словами Островської, телеканал "Дом" — це більше ніж телебачення.

Керівник ДП також розповіла про серію проведених круглих столів за участі значущих і впливових спікерів, за результатами яких готується до публікації брошура. Ще одна брошура про протидію дезінформації буде приурочена до відповідних парламентських слухань. Островська наголосила, що саме російською мовою здійснюється дуже потужна інформаційна війна проти України, і "протиотруту потрібно подавати тією ж мовою".

"298 млн грн, виділених цього року на фінансування розвитку ДП "Мультимедійна платформа іномовлення України", — тільки на перший погляд велика сума. У нас досить великий колектив, проте для такої махини, яку ми закрутили, рук уже не вистачає. У нас дуже креативна команда, яка не втомлюється придумувати нові проєкти", — зазначила Островська.

Вона нагадала, що до складу ДП "Мультимедійна платформа іномовлення" поки входять лише два телеканали — UATV і "Дом", але не виключила появи нових теле-, радіоканалів.

"70 російськомовних каналів наразі працюють на тимчасово окупованих територіях. І вони не зупиняються, і підключають нові", — сказала Юлія Островська.

Вона впевнена, що інформаційна відповідь України має бути адекватною. І здивована, що цим питанням попередня влада не займалася протягом попередніх 5 років

УКРАЇНУ ОБІЦЯЮТЬ ПОЗБАВИТИ “НЕПОЧЕСНОГО ЛІДЕРСТВА” У ЄВРОПІ ЗА КІЛЬКІСТЮ НЕРОЗСЛІДУВАНИХ КАТУВАНЬ

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram