» Ініціатору антиконституційного “референдуму” в ЛНР 2014-ого повідомлено про підозру

29 листопад 2022, Вівторок, 07:14

Ініціатору антиконституційного “референдуму” в ЛНР 2014-ого повідомлено про підозру

17 Липня 2020г.
13633357577

Ініціатору проведення антиконституційного "референдуму" 2014 року - самопроголошеному голові так званої «народної ради Луганської області» повідомлено про підозру за фактом посягання на територіальну цілісність і недоторканність України - ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України.

Про це пише Резонанс 17 липня із посиланням на повідомлення прокурора Луганської області Олексія Ляшенко.

Слідством встановлено, що 5 травня 2014 року так званий голова «народної ради» за попередньою змовою з групою осіб ініціював та провів з’їзд голів районних та міських рад Луганської області. На вказаному засіданні він від імені «народної ради Луганської області» наділив Валерія Болотова повноваженнями «народного губернатора Луганської області» з підпорядкуванням обласних підрозділів органів влади та силових органів.

Очільник самопроголошеної «народної ради» звернувся до «народного губернатора» з проханням провести референдум щодо визначення статуту Луганської області. Внаслідок цих дій 11 травня 2014 року проведено так званий «референдум» щодо підтримки «Акту про державну самостійність ЛНР» з метою відокремлення території Луганської області від України, за результатами якого створено окупаційну адміністрацію РФ – самопроголошену «ЛНР».

17 липня 2020 року відповідно до ухвали Сєвєродонецького міського суду Луганської області до підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими третього управління ГУ Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях, процесуальне керівництво — прокурорами управління нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, прокуратури Луганської області.

За даними сайту Миротворець, Андрій Андрєєв свого часу був начальником управління транспорту Луганської міськради. До цього -  начальником фінансового відділу Управління ДАІ в Луганській області. 2013 року через невідповідність займаній посаді подав у відставку, а вже 2014-ого вступив на службу до проросійських терористів і став "міністерства транспорту і зв'язку" ЛНР. Один з організаторів т.з. "референдуму" в ЛНР.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.