» Інспектор виправної колонії покращував умови засудженим за хабарі

03 липень 2022, Неділя, 15:11

Інспектор виправної колонії покращував умови засудженим за хабарі

30 Листопада 2018г.
Вертухай

Співробітники Служби безпеки України викрили старшого інспектора відділу нагляду безпеки однієї з виправних колоній Запорізької обл. на систематичному постачанні засудженим наркотиків.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-центр СБУ. Оперативники спецслужби встановили, що капітан внутрішньої служби майже щодня проносив до виправного закладу наркотики та заборонені до обігу в установі предмети і збував їх ув’язненим.

Він також за грошову винагороду забезпечував "покращення умов утримання" засуджених. Гроші старший інспектор отримував від родичів та знайомих засуджених на банківську картку.

Сума хабара за кожну передачу становила від 500 до 3000 грн. Співробітники СБ України задокументували кілька епізодів протиправної діяльності зловмисника.

Правоохоронці затримали посадовця при черговій спробі передачі посилки засудженим. У межах відкритого провадження за ч.3 ст.368 та ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру в скоєнні злочинів та обрання запобіжного заходу.

Операція з викриття зловмисника проводилась спільно з прокуратурою у взаємодії з оперативниками кримінально-виконавчої служби.