30 листопад 2023, Четвер, 15:40

Інститут вивчення війни: плани рф щодо України залишаються незмінними

17 Серпня 2022г.


КИЇВ. 17 серпня. Резонанс. Інститут вивчення війни (ISW) повідомляє, що мета рф залишається незмінною: домогтися зміни режиму в Києві та взяти контроль над більшою частиною України, водночас кремль намагається спотворити свої справжні цілі, передає Резонанс.

Деталі

Аналітики Інституту зазначають, що президент росії володимир путін не згадав про територію за межами Донецької та Луганської областей, описуючи цілі війни росії в Україні 15 серпня. Зазначається, що путін завершив свій виступ на форумі "Армія-2022" 15 серпня твердженням, що "наші воїни разом із "бійцями Донбасу" з честю виконують свій обов'язок, борються за рф, за мирне життя в "Донецькій та Луганській народних республіках", чітко виконують усі поставлені завдання, крок за кроком "звільняють землю Донбасу".

ISW пише, що така обмежена заява про цілі рф різко контрастує з раніше сформульованими військовими цілями росії щодо "денацифікації" та "демілітаризації" України. Відносно обмежена заява путіна також несумісна з діями рф щодо "приєднання" окупованих частин Херсонської та Запорізької областей до росії.

Крім цього Інститут інформує: російські сили починають наступальні операції навколо Бахмута, на південний захід від Авдіївки та на південний захід від Донецька, а також вели безуспішні наступальні операції на півночі та північному заході Херсонщини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інститут вивчення війни: у проросійських силах, що воюють в Україні, стався розкол