» Іванов: Аваков – остання перепона на шляху тотальної узурпації влади

25 червень 2022, Субота, 23:55

Іванов: Аваков – остання перепона на шляху тотальної узурпації влади

28 Серпня 2019г.
Фото: Право на владу
Фото: Право на владу

Колишній ведучий телепрограми "Право на владу" телеканалу 1+1 Сергій Іванов висловився на підтримку міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

- Ну ок. Уявімо, знесли Авакова. Що далі? Богдан з Портновим крім ГПУ, СБУ, ДБР і судів отримають ще й поліцію. Абсолютну, наскільки це в принципі можливо, владу, - написав Іванов у соцмережі, передає Резонанс 28 серпня 2019 року.

Журналіст підкреслив, що висловлює "непопулярну в експертному фб-середовищі думку, але сьогодні саме Аваков з його відомством - остання перепона на шляху тотальної узурпації влади. Так само, як було при Порошенку, подобається це комусь чи ні. І не має значення, які мотиви чи фактори обумовлюють такий стан речей - амбіції, владолюбство чи ще щось. Якщо це допомагає дотримати баланс у державі - це добре".

Водночас Іванов акцентував, що "все не скасовує купи питань і претензій на адресу поліції, але мені важко уявити, що буде, якщо Богдан-Портнов протягнуть свого міністра внутрішніх справ, тобто отримають контроль над повним репресійним циклом. І ті самі менти, які сьогодні хоча б когось бояться і принаймні інколи вибачаються під тиском або за вказівкою зверху, під людинолюбним портновським проводом натхненно заженуть у підпілля всіх «кастрюлєголових» і «майданутих». Я вже не кажу про Медведчука, для якого питання нейтралізації Авакова має статус першочергового. Це не питання симпатії чи антипатії. Це питання розрахунку та формальної логіки".

АНАТОМІЯ ЗРАДИ 2. ПОРТНОВ ЯК ВІРУС ПОЛІТИЧНОЇ КОРУПЦІЇ

Нагадаємо, 28 серпня біля Офісу президента України громадські активісти планують провести акцію протесту "Аваков – чорт".

Як зазначають організатори заходу, "вийдемо нагадати Володимиру Зеленському про “здобутки” Авакова на посаді міністра:

- про провалену реформу органів внутрішніх справ,

- про переатестацію, наслідком якої стала реабілітація ментовьских кадрів та беркутів

- про патрульну поліцію, яка стала ширмою для старих мєнтів, зрештою занепала, бо була кинута напризволяще самим міністром,

- про десятки замовних вбивств та нападів на громадських діячів, патріотів, адвокатів, журналістів, політиків, правозахисників, які лишаються нерозкритими, недорозслідуваними, злитими,

- про корупційні закупівлі пріусів, рюкзаків і так далі, від яких вдалося відмазатися,

- про чорні діри прикордонної служби, через які втікають нападників та вбивці,

- про сумнівні та небезпечні призначення в МВС

- про злиті за допомогою поліції резонансні корупційні справи, в тому числі - справи НАБУ.

ЛЮБОВ СЛІПА: РЯБОШАПКА НЕ БАЧИТЬ КОРУПЦІЇ В НАБУ