» Кабмін звільнив Коболєва і призначив Вітренка головою правління Нафтогазу

14 серпень 2022, Неділя, 05:43

Кабмін звільнив Коболєва і призначив Вітренка головою правління Нафтогазу

28 Квітня 2021г.
изображение_2021-04-28_161824

Кабінет Міністрів України звільнив Андрія Коболєва з посади голови правління НАК  "Нафтогаз України", призначивши новим головою правління компанії Юрія Вітренка.

Про це пише Резонанс 28 квітня із посиланням на Урядовий портал.

"З 28 квітня 2021 року припиняються повноваження незалежних членів Наглядової ради НАК «Нафтогаз України», представників держави у наглядовій раді НАК «Нафтогаз України», а також голови правління Коболєва Андрія Володимировича. Незалежні члени та представники держави у Наглядовій раді компанії продовжать здійснювати свої повноваження до обрання та визначення нових представників. Також прийнято рішення про обрання та призначення з 29 квітня 2021 року Вітренка Юрія Юрійовича головою правління акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія Нафтогаз України", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що перед новим керівником компанії поставлено завдання щодо системного збільшення видобутку українського газу, а також сприяння у формуванні повноцінного та справедливого ринку газу в Україні.

Також відомо, що тимчасовим виконувачем обов’язків Міністра енергетики було призначено заступника Міністра енергетики Бойко Юрія Миколайовича.

Читайте Резонанс в Facebook и подписывайтесь на наш канал в Telegram