» Катастрофа АН-12 під російським Іркутськом: консульство України очікує результати ідентифікації жертв

20 березень 2023, Понеділок, 20:10

Катастрофа АН-12 під російським Іркутськом: консульство України очікує результати ідентифікації жертв

3 Листопада 2021г.


КИЇВ. 3 листопада. Резонанс. Міністерство закордонних справ України попередньо підтвердило інформацію стосовно загибелі двох громадян України під час падіння літака Ан-12 під Іркутськом. Наразі очікуються результати ідентифікації жертв. Про це у своєму Twitter написав речник МЗС Олег Ніколенко, передає Резонанс.

Цитата

“За попередньою інформацією, в складі екіпажу АН-12, який розбився біля Іркутська, були 2 українців. Консульство в Новосибірську встановило зв'язок із МНС РФ, очікує результати ідентифікації жертв, з’ясовує обставини катастрофи”, - йдеться в повідомленні.

Додамо

Департамент з авіації Міністерства транспорту і комунікацій Республіки Білорусь наголосив, що двоє громадян України загинули під час аварії вантажного літака АН-12 сьогодні під Іркутськом.

Telegram-канал "Mash" опублікував список, а ПІБ членів екіпажу, які загинули. Серед них двоє громадян України: Олег Валерійович Щучко — (другий пілот), та Олександр Борисович Чуприненко.

Повідомлялося, що сьогодні, об 11.34 при заході на друге коло в аеропорту Іркутська в складних метеорологічних умовах (сніг з дощем, крижаний дощ) літак "авіакомпанії Гродно" АН-12бк EW-518ti зазнав катастрофи в районі населеного пункту Пивовареха. На борту повітряного судна вантаж був відсутній. У даний час міждержавним авіаційним комітетом створюється комісія з розслідування авіаційної події, до складу якої будуть включені представники Департаменту з авіації.