» Катерина Махніцька нагадала голові Держпраці про Конституцію України

31 октябрь 2020, Суббота, 21:17

Катерина Махніцька нагадала голові Держпраці про Конституцію України

22 ноября 2019г.
5b3cacda68837

- Можливо пан Чернега і має якісь ідеї запобіжників, але нагадаю, що право обирати і бути обраним гарантоване Конституцією України, стаття 38 передбачає зокрема участь громадян у всеукраїнському і місцевому референдумі та у виборах. Також 157 стаття забороняє змінювати Конституцію в разі, коли такі зміни скасовують чи обмежують права та свободи людини, громадянина, - заявила Резонансу 22 листопада 2019 року Катерина Махніцька (до вересня 2019 року членкіня Центральної виборчої комісії), коментуючи висловлювання очільника Держпраці.

Як розповів голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега в ході презентації результатів спільного проекту Євросоюзу та Міжнародної організації праці в Україні "Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці й подолання незадекларованого праці", в деяких країнах право голосу на виборах мають лише платники податків. "Я думаю, було б непогано передбачити й у нас такі запобіжники, які б працювали системно і допомагали робити Україну кращою, економічно стабільнішою, багатшою", - додав він, передає УНІАН.

При цьому він поіформував, що "станом на сьогодні ми можемо говорити про декілька мільйонів наших громадян, які працюють поза межами офіційних трудових відносин".

- Звичайно, з тіньовою зайнятістю треба боротися, економіку потрібно виводити на високі показники, але точно не ціною права голосу, - акцентувала Махніцька.

ЩОДО НЕПРАВОМІРНОСТІ ДОСТРОКОВОГО ПРИПИНЕННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ ВСЬОГО СКЛАДУ ЦВК