Чорт на прізвище Бабіков - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

29 апрель 2020, Среда, 01:01

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Чорт на прізвище Бабіков

10 апреля 2020г.
0

Щодо обшуків у Тетяни Чорновол. Довго писати не буду. Спробую коротенько пояснити.

Я - Майданівець.

Можливо те, що я напишу далі когось трошки засмутить чи образить. А може навіть виведе із себе. Пох.

Хочеться написати щось толерантне і таке, що можна потім читати дітям на ніч. Але щось не лізуть в голову цензурні слова щодо всього цього кіна.

Почну з історії-казочки. Колись у нас в країні головним партрєтом був такий собі Вітя Овощ. А поливали цей город тоді такі собі Вітя пшоняна Кашка та Віталік Захер, на добрива заробляи інтілігєнт Кавунов та пацанчик Саша-біта. При чому всі хворіли на голову і зуби, тому лікувалися в одній на всіх стоматологічній клініці.

А потім цей Овощ-партрєт об'ївся диму і вирішив поставити Йолку. Хоча ні. Диму він об'ївся вже після того. Від палаючих покришок. Наївся аж так, що поламавши зуби об майданівську брущатку (дивно, стомат-кабінет був же під вікном) вирішив сісти на страуса і звалити з країни. А за ним втекли і його агрономи-любителі. Попутно забравши з собою державну казну і віддавши наказ розстрілювати мирних протестуючих.

А далі вже почалася ніхера не казочка. Точніше ніхера не казочка почалася з самого приходу цього Віті до влади, але найстрашніше почалося після його пісні про "Пукін, ввєді".

До чого це я?

Там один чорт з прізвищем Бабіков, який по сумісництву підтанцьовує адвокатом у Віті - Овоча, і якого за дивним непорозумінням тимчасово (я впевнений в цьому) занесло у керівництво одного поважного правоохоронного органу, вирішив погратися у реванш. Порушивши всі принципи права і забивши цюцюрку на прямий конфлікт інтересів. Як кажуть, в умілих губах і хер флейта. Почав з обшуків у Тані Чорновол. Хочу вірити, що його гралка на цьому й закінчиться. Інакше... А хай краще спитає у свого підзахисного, що буває, коли чіпають Майданівців.

Увесь той довгий, як нам здавалося тоді, період, всі ті три місяці зими у вогні, для всіх нас, майданівців, було ніхера не казочкою. І та "не казочка" зробила з нас ніхера не казкових героїв.

Я теж там був разом зі своїми побратимами. І був біля офісу Партії Регіонів 18 лютого 2014 року. І в Маріїнці. І на "Мирній ході", яка закінчилася смертями. І ще дохера де. І всі ті дні пам'ятаю по секундах. У серці ношу.

Приходьте і до мене, чекаю. Зустріну як годиться. Як вмію і як підказує серце.

Джерело

ДБР ЗАКИДАЄ ТЕТЯНІ ЧОРНОВОЛ ЩЕ Й УМИСНЕ ВБИВСТВО

Володимир Мартиненко Голова Громадської ради при МВС України, радник Міністра внутрішніх справ; голова Громадської спілки «Центр запобігання та протидії корупції»