» Керівництво ВККСУ приховує від НАЗК елітну нерухомість?

30 червень 2022, Четвер, 23:42

Керівництво ВККСУ приховує від НАЗК елітну нерухомість?

22 Листопада 2018г.
Квартира в подарок

Журналіст програми "Секретні матеріали" телеканалу 1+1 в своєму розслідуванні розкрила факти, які свідчать про те, що керівництво Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККСУ) порушує вимоги е-декларування, повідомляють "Українські новини".

Журналісти підрахували, що зарплата глави ВККСУ Сергія Козьякова становить близько 10 тис доларів на  місяць, і в минулому році в його декларації з'явилася інформація про придбання квартири, площею в 222 кв.м. вартістю майже 8 млн гривень. Сам Козьяков проживає за іншою адресою - в центрі Києва, а свій Lexus паркує на закритій приватній парковці неподалік. Як вдалося дізнатися журналістові, вартість такого паркомісця може становити від 20 до 100 тисяч доларів, і володіння такою власністю повинно бути обов'язково відображено в декларації чиновника. Однак в декларації Сергія Козьякова така інформація відсутня.

У заступника Козьякова Станіслава Щотки також вдалося знайти розбіжності в декларації. Так, згідно з нею, він є власником двох невеликих квартир і недобудованого садового будинку. Сам будинок розташований в закритому котеджному містечку "Чорнобилець", де ціна за котедж стартує від 300 тисяч доларів і може сягати $1 млн. Як виявилося сам будинок вже добудований, на ділянці висаджено сад, а по периметру він знаходиться під прицілом камер відеонаблюленія.

Саме ВККС, відзначають "Секретні матеріали", вже найближчим часом будуть призначати суддів в створюваний Антикорупційний суд.

У свою чергу, експерт Роман Маселко, завив, що "члени ВККС повинні демонструвати найвищі стандарти поведінки і уникати самого найменшого порушення законодавства".