» Керівник держветлікарні торгував дозволами за 10,6 тис грн

02 липень 2022, Субота, 19:43

Керівник держветлікарні торгував дозволами за 10,6 тис грн

30 Жовтня 2018г.
Взятка-Николаев

Співробітники Служби безпеки України спільно зі слідчими поліції та під процесуальним керівництвом прокуратури викрили на систематичному отриманні хабарів керівника державної районної лікарні ветеринарної медицини в Миколаївської обл.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-центр СБУ. Посадовець у змові із підлеглими підробляв висновки ветеринарно-санітарної експертизи без проведення належних аналізів м’ясної продукції для реалізації населенню.

"Ділок разом зі спільниками налагодив видачу фіктивних дозвільних документів на транспортування та реалізацію м’яса в регіоні у той час, коли на Миколаївщині періодично спалахують захворювання на африканську чуму свиней, створюючи безпосередню небезпеку для життя та здоров’я громадян", - підкреслюється у повідомленні.

Правоохоронці затримали головного лікаря у власному робочому кабінеті під час отримання від місцевого фермера 10,6 тис. грн.. за видачу необхідних дозволів.

Наразі у межах розпочатого за ч. 3 ст. 368 КК України провадження тривають невідкладні слідчі дії. Встановлюється коло осіб причетних до оборудки.