28 листопад 2023, Вівторок, 17:51

Керівник райвідділу ДВС вимагав 500 тисяч гривень

13 Лютого 2019г.
взятка новая

Під час проведення заходів з викриття фактів хабарництва в центральних органах виконавчої влади оперативники управління захисту економіки в Дніпропетровській області викрили посадову особу ДВС у протиправній діяльності. Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України

Керівник районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області вимагав від підприємця неправомірну вигоду за сприяння у перемозі на торгах під час реалізації нерухомості.

Встановлено, що за вирішення питання щодо перемоги на торгах посадовець вимагав 500 тисяч гривень неправомірної вигоди. За вказану суму гарантувалась не тільки перемога, але і можливість її придбання за заниженою вартістю.

Сьогодні, 12 лютого, начальника районного відділу державної виконавчої служби затримали працівники обласного управління захисту економіки Нацполіції та Криворізької місцевої прокуратури №2 під час одержання неправомірної вигоди.

Останній отримав від представника комерційної структури 500 тисяч гривень, які були вилучені правоохоронцями.

Затримали правопорушника біля входу до адмінбудівлі районного відділу державної виконавчої служби.

Заходи з викриття та документування протиправної діяльності проводилися у межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.