Керівник Укравтодору вирішив судитись з НАЗК - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

01 май 2020, Пятница, 07:24

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Керівник Укравтодору вирішив судитись з НАЗК

10 сентября 2019г.

Очільник "Укравтодору" Славомір Новак судитиметься з Національним агентством з запобігання корупції через адмінпротокол за нібито декларування ним недостовірних відомостей.

Про це йдеться у повідомленні "Укравтодору", передає Резонанс. "Керівник Укравтодору захищатиме свою позицію у суді щодо порушених прав як суб’єкта декларування та доводитиме достовірність відображеної ним інформації, зокрема, у декларації за 2017 р.", - підкреслюється у заяві.

Укравтодор офіційно заявляє, що наведені в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг України дані, зокрема за 2017 р., які вносилися до декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави, є достовірними, а складений НАЗК протокол є необґрунтованим та неправомірним.

Стосовно автомобіля, вартість якого, за даними НАЗК, була вказана недостовірно, "Укравтодор" повідомив, що цю машину С.Новак отримав до 2016 р. у лізинг і на момент декларування його вартість чітко відповідала договору лізингу.

Також в "кравтодорі" запевняють, що відомості про банківські рахунки у декларації С.Новака коректні і підтверджені офіційними виписками з фінансових та банківських установ.

Як повідомляв Резонанс, 9 вересня Національне агентство з запобігання корупції спрямувало до суду адмінпротокол стосовно С.Новака через недостовірні відомості у його декларації на суму понад 189 тис. грн.