» Керівника безпеки фірми з Дніпра та адвоката підозрюють у спробі підкупу прокурора

24 березень 2023, П'ятниця, 21:35

Керівника безпеки фірми з Дніпра та адвоката підозрюють у спробі підкупу прокурора

25 Січня 2017г.
viber image

У спробі дати хабаря війському прокурору із Дніпропетровського гарнізону підозрюють двох колишніх правоохорнців, а нині - начальника служби внутрішньої безпеки ТОВ «Дніпро» та юриста цієї фірми, який також є адвокатом та депутатом однієї з сільрад області. Про їхнє затримання «Резонансу» стало відомо із компетентних джерел. Адвокат-депутат виявився екс-першим заступником начальника УМВС на Придніпровській залізниці - начальником слідчого відділу, звільненим із посади за люстрацією.

«Послуги» військового прокурора зловмисники оцінили у 2 тис дол. За ці кошти він мав два тижні не робити жодних слічих та процесуальних дій у кримінальному провадженні про невиконання судового рішення. Йдеться про у зарештований офісний центр у Дніпрі. За цей час комерсанти розраховували через суди Києва та Київської області переоформити право власності на цю будівлю.

Інформацію про кримінальне правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, зокрема, за ознаками злочину про давання хабаря.

Як повідомляв «Резонанс», наприкінці 2016 року на підставі рапорту військового прокурора Південного регіону Максима Якубовського Генінспекцією ГПУ внесено відомості до ЄРДР за ч. 3 ст. 369 ККУ щодо пропозиції від засновника компанії NTA Invest Group S.R.O. громадянина Республіки Молдова Сергія Неруха неправомірної вигоду у 75 тис дол.