03 червень 2023, Субота, 18:52

Ще одного посадовця “Укроборонпрому” викрито у корупції

4 Січня 2019г.
4

Військовою прокуратурою Запорізького гарнізону спільно зі слідчим управлінням ГУ Нацполіції в Запорізькій області, за оперативного супроводження Департаменту захисту економіки Нацполіції України викрито факт вимагання та одержання неправомірної вигоди начальником матеріально-технічного забезпечення ДП державного концерну «Укроборонпром».

Установлено, що за безперешкодне укладення договорів на поставку продукції до ДП «ЗДАРЗ „МіГремонт“» службова особа державного підприємства вимагав від директора приватного підприємства 10 % від суми договору.

Торік у грудні начальник відділу ДП одержав для себе частину неправомірної вигоди в сумі 4, 7 тис грн.

4 січня 2019 року після одержання другої частини обумовленої суми хабаря в розмірі 3 тис грн чиновника затримано у порядку ст. 208 КПК України.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії, готується повідомлення про підозру у вчиненні корупційного злочину та клопотання до суду про обрання запобіжного заходу, - інформує ВП Південного регіону.

Довідково: Державне підприємство "Запорізький державний авіаційний ремонтний заводу "МіГремонт" спеціалізується на ремонті літаків МіГ-25, СУ-27, СУ-17, СУ-25 усіх модифікацій, їхніх агрегатів і систем. Зокрема завод проводить модернізацію винищувачів Су-27 та штурмовиків Су-25, який отримує додатковий індекс 1М. Літак оснащується новим радаром, що дає 30% збільшення дальності виявлення повітряних цілей, новий навігаційний комплекс, засоби контролю, реєстрації та обробки бортових параметрів. Су-27-1М також здатен виконувати спільні місій із силами НАТО.

ДИРЕКТОР ВХОДЯЩЕГО В УКРОБОРОНПРОМ ЗАВОДА ПЫТАЛСЯ ДАТЬ ВЗЯТКУ ПРОКУРОРУ