» Керівники СБУ та Укроборонпрому обговорили реформу держконцерну

07 грудень 2022, Середа, 09:39

Керівники СБУ та Укроборонпрому обговорили реформу держконцерну

28 Квітня 2020г.
logo_full-389x220-1-370x210

Команда ДК "Укроборонпром" заручилася підтримкою керівництва Служби безпеки України у процесі трансформації оборонного концерну. Про це повідомляє Резонанс 28 квітня із посиланням на Укроборонпром   .

Під час зустрічі 27 квітня генеральний директор Айварас Абромавичус представив голові СБУ Івану Баканову концепцію реформування Укроборонпрому, розповів про правові аспекти створення шести державних оборонних холдингів та реформу спецекспортерів.

Він підкреслив, що Укроборонпром є першою компанією стратегічного сектору економіки, яка залучає правоохоронні органи до процесу своєї трансформації. 

"Це – демонстрація взаємодовіри та підтримки розпочатих нами змін, адже Укроборонпром, як і Служба безпеки, є невід’ємними складовими системи національної безпеки України", – повідомив Абромавичус.

"Ми будуємо нову оборонну компанію та секторальні корпорації на принципах прозорості та нетерпимості до корупції, фінансової підзвітності та чесної конкуренції. Цей підхід має у підсумку  підвищити ефективність та конкурентоспроможність усього оборонного сектору держави", – зазначив він.

Абромавичус розповів, що сили безпеки і оборони є основним клієнтом і партнером Концерну. "Продукція підприємств Укроборонпрому забезпечує обороноздатність держави і реформа, яку ми розпочинаємо, має на меті саме це: озброювати країну найкращими вітчизняними та іноземними зразками техніки. Саме для цього ми створюємо галузеві корпорації, змінюємо філософію роботи всього сектору, трансформуємо спецекспортерів, які просуватимуть українську продукцію на зовнішніх ринках більш злагоджено та цивілізовано", – розповів гендиректор Концерну про мету перетворень. 

У свою чергу голова Служби безпеки України Іван Баканов підтвердив готовність надавати фахову допомогу представникам Укроборонпрому для забезпечення більш ефективного та прозорого реформування державного концерну. 

"Будь-яка реформа повинна відбуватися не заради процесу, а задля результату, що несе користь державі. Тож ми разом маємо встановити нові стандарти та чіткі та зрозумілі критерії роботи концерну "Укроборонпром". СБУ готова надавати усю необхідну допомогу", – сказав Іван Баканов.

За результатами зустрічі сторони домовилися підтримувати подальший діалог для проведення ефективних змін у цій сфері.