10 червень 2023, Субота, 00:55

Керівнику Закарпатоблавтодору оголошено підозру

14 Березня 2019г.
Укродороги

На Закарпатті керівнику облавтодору повідомлено про підозру за заволодіння бюджетними коштами. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу департаменту захисту економіки Нацполіції України.

Злочинну схему заволодіння бюджетними коштами, що були виділені на ремонт доріг, викрили оперативники обласного управління захисту економіки НПУ.

На підставі зібраних матеріалів слідчі Головного слідчого управління Нацполіції відкрили провадження за ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України.

Оперативники та слідчі поліції за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України зібрали докази причетності посадових осіб ДП "Закарпатський облавтодор" до організації протиправної діяльності.

Встановлено, що директор держпідприємства купував у комерційної структури бітум за вартістю значно вище від ринкової. Крім того, дана комерційна структура має ознаки фіктивності.

Для встановлення суми завданих збитків було призначено та проведено низку експертиз. Наразі встановлено, що директор ДП "Закарпатський облавтодор" та посадові особи товариства заволоділи бюджетними коштами у сумі майже 1,9 млн грн.

Проводяться подальші процесуальні заходи щодо притягнення до відповідальності причетних до злочину осіб.