22 вересень 2023, П'ятниця, 12:28

Херсонський депутат Семенчев-старший отримав підозру у колабораціонізмі

9 Вересня 2022г.


КИЇВ. 9 серпня. Резонанс. Депутату Херсонської міської ради оголосили про підозру у колабораціонізмі, повідомляє Київська міська прокуратура, інформує Резонанс.

Як стало відомо Резонанс з власних джерел, йдеться про депутата Херсонської міської ради Ігоря Семенчева-старшого.

Цитата

"Слідством встановлено, що підозрюваний, у червні 2022 року в умовах воєнного стану, прийняв пропозицію представників збройних сил російської федерації та був проголошений заступником голови воєнно-цивільної адміністрації м. Херсон, створеної на тимчасово окупованій території", - ідеться у повідомленні.

Деталі

Так, зловмиснику інкримінують зайняття посади, пов’язаної з виконанням адміністративно-господарських функцій у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Понад те, раніше окружна прокуратура повідомила про підозру сину вказаного депутата, який також є депутатом Херсонської міської ради, за фактом співпраці з державою-агресором, а також організації та проведенні мітингу на підтримку дій окупантів та активній участі у ньому (ч. 6 ст. 111-1 КК України).

Доповнення 

Служба безпеки України затримала пенсіонера, який збирав та передавав російським окупантам інформацію про місця дислокації та переміщення підрозділів Збройних сил України у Миколаєві та області.