19 липень 2024, П'ятниця, 11:54

Холодницький каже, що Слуги народу бажають розповісти про корупцію серед депутатів Ради

25 Жовтня 2019г.
Холодницький каже, що Слуги народу бажають розповісти про корупцію серед депутатів Ради

Представники депутатської фракції "Слуга народу" у Верховній Раді висловили бажання розповісти про корупцію серед колег.

Про це повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький в ефірі телеканалу "1+1", передає Резонанс.

Він нагадав, що САП зареєструвала кримінальне провадження за фактом можливого вчинення корупційного злочину 11 депутатами СН.

"За цю добу (після відкриття провадження – ред.) до мене на прийом записалися декілька осіб, які висловили бажання дати пояснення у цій справі. Це нардепи. Троє. Монобільшості. Перша, хто звернулася – це Ольга Василевська. Я це кажу, бо вона сама вже про це написала (у соцмережі, – ред.)", - зазначив Н.Холодницький.

Він відмовився назвати інших двох депутатів, посилаючись на таємницю слідства. Керівник САП також пояснив, що провадження про можливі хабарі нардепам відкрили не після станом на вечір 24 жовтня у САП немає прізвищ осіб, яким можна було б оголосити підозру.

Він також запропонував членам фінансового комітету ВР прийти і дати пояснення у НАБУ, а також пройти там поліграф. За словами Н.Холодницького, він хотів би, щоб ця справа з площини шоу перейшла у площину слідства.

Нагадаємо, 11 депутатів ВР від "Слуги народу", які входять у комітет із фінансів, податкової та митної політики, підозрюють в отриманні по 30 тис. дол.. за не підтримку в комітеті законопроекту про ліквідацію корупційних схем оцінки нерухомості.