01 грудень 2023, П'ятниця, 18:03

Холодницький повідомив про підозру депутату, якого САП спільно із ДБР та поліцією викрили у корупції

10 Квітня 2019г.
1

9 квітня 2019 року керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким повідомлено про підозру депутату Київської обласної ради, викритому на одержанні 5 тис доларів США неправомірної вигоди від приватного підприємця. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу САП.

Підозрюваному інкриміновано вчинення злочину, передбаченого ч.3 ст.369-2 КК України, а саме, одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, в поєднанні з вимаганням.

Наразі вирішується питання щодо застосування до підозрюваного запобіжного заходу. Триває досудове розслідування.

Як нагадує Резонанс, 8 квітня 2019 року ДБР повідомило про затримання депутата Київської облради за одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення, поєднаного із вимаганням такої вигоди.

Під час досудового розслідування встановлено, що за 5 тис дол він обіцяв приватному підприємцю, використовуючи своє службове становище, вплинути на працівників правоохоронних органів в частині неперешкоджання останніми в здійсненні підприємницької діяльності, що стосується заготівлі деревообробної продукції.

Посадову особу затримано за оперативного супроводження Управління захисту економіки в Київській області Департаменту захисту економіки Нацполіції в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України безпосередньо під час отримання неправомірної вигоди.

Процесуальне керівництво здійснюється прокуратурою Київської області спільно зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою.