09 червень 2023, П'ятниця, 03:07

Холодницький розповів про п‘ять найважливіших справ САП

22 Березня 2017г.

Слідство у справі голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського триватиме до 14 квітня. Про це повідомив у програмі HARD з Влащенко телеканалу ZIK заступник генпрокурора України, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький. Снимок экрана 2017-03-22 в 10.13.20

«Щодо Охендовського слідство триває. Строк продовжений до 14 квітня. У нас на завтра запланована нарада із детективами у цій справі. Я наголошую,  на момент оголошення підозри були достатні підстави вважати, що ця особа може бути причетною до вчинення злочину. Я цю відповідальність по Охендовському взяв на себе, я підписав підозру без детективів. Якщо детективи зараз виконають вказівки і доведуть вину, буде складено акт. На це і дають відповідні строки», - сказав Холодницький.

ОХЕНДОВСКИЙ ПРИЗНАН ПОТЕРПЕВШИМ ОТ ДЕЙСТВИЙ НАБУ

Керівник САП також пояснив чому його підлеглий прокурор закрив кримінальне провадження щодо в.о. голови Державної санітарної епідеміологічної служби України. За словами Холодницького, на момент затримання Святослава Протаса, "для цього були достатні підстави, зокрема, відеозаписи". Попри те, на відео не було зафіксовано прямої вказівки надавати гроші для власної вигоди.

"Коли підозру вручили, коли відбулася акція щодо санлікарів, доказова база, на жаль, не довела вини тих осіб у вчиненні цього злочину», - зазначив керівник Антикорупційної прокуратури і додав, що доказів для складення обвинувального акту забракло.

Як повідомляв Резонанс, НАБУ направило на ім’я керівника САП Холодницького скаргу, де вказується, що детективи Бюро зібрали вичерпну доказову базу й не погоджуються з рішенням прокурора Кричуна про відсутність складу злочину у діях головного санітарного лікаря. А тому просять керівника САП скасувати постанову про закриття кримінального провадження та змінити групу прокурорів.

САП ЗАКРИВ СПРАВУ ПРО КОРУПЦІЮ ЛІКАРІВ ДЕРЖСАНЕПІДСЛУЖБИ

Крім цього очільник САП у телеінтерв‘ю назвав п’ять справ, які вважає найважливішими для свого відомства: "Насіров, Охендовський, ОПЗ, ОГКХ, "Укрнафта".