Київський районний суд Харкова взято під охорону - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

30 апрель 2020, Четверг, 05:41

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Київський районний суд Харкова взято під охорону

17 февраля 2020г.

Співробітники територіального управління Служби судової охорони у Харківській обл. сьогодні, 17 лютого, розпочали виконання службових обов’язків в приміщенні Київського районного суду Харкова.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу Державної судової адміністрації України. На вході до приміщення суду обладнано пункт пропуску з відповідними технічними засобами контролю та зв’язку.

З метою ідентифікації осіб, які прибули до суду, пропуск здійснюється на підставі документа, що посвідчує особу. Дані про осіб заносяться співробітниками Служби судової охорони у журнал відвідувачів.

Співробітники Служби судової охорони пройшли відповідне навчання та стажування й мають необхідний досвід, щоб забезпечувати безпеку процесів у Київському районному суді Харкова.

Під час здійснення охорони та пропускного режиму в Київському районному суді Харкова співробітники Служби судової охорони керуються Конституцією України, законами України "Про судоустрій і статус суддів", "Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів", "Про Національну поліцію", Положенням про Службу судової охорони, Положенням про проходження служби співробітниками Служби судової охорони.