» Кількість отруєних у готелі на Прикарпатті зросла до 17, серед постраждалих – 8 дітей

18 серпень 2022, Четвер, 11:55

Кількість отруєних у готелі на Прикарпатті зросла до 17, серед постраждалих – 8 дітей

24 Червня 2021г.


КИЇВ. 24 червня. Резонанс. На Прикарпатті під час святкування в готельно-ресторанному комплексі “Діброва” 17 осіб госпіталізували до медичних закладів, серед яких, зокрема, 8 дітей. Про це повідомляє Резонанс з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

Цитата:

“Станом на 23.06.2021 встановлено 17 осіб, з них 8 дітей до 18 років, жителів с. Саджава та Глибоке Богородчанської ТГ, які захворіли в результаті відвідування та вживання продуктів харчування 17.06.2021 в готельно-ресторанному комплексі “Діброва” в с. Підгір’я, ур. Діброва Богородчанської ТГ Івано-Франківського р-ну”, - йдеться в повідомленні.

Деталі

Як йдеться в повідомленні, 12 осіб госпіталізовано до інфекційного відділення КНП “Богородчанської ЦЛ” з попереднім діагнозом “гостра кишкова інфекція”. Ще 5 осіб з попереднім діагнозом “гострий гастроентероколіт невстановленої етіології” перебувають на амбулаторному лікуванні в Саджавській лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Зазначається, що стан перебігу хвороби середньої важкості.

В той же час, в поліції Івано-Франківської області зазначили, що до медичного закладу, після святкування з 17 на 18 червня, звернулися 6 неповнолітніх й 5 дорослих осіб із діагнозом: гостра кишкова інфекція.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) КК України.

Додамо

21 червня стало відомо про отруєння десяти осіб після прийому їжі в готельно-відпочинковому комплексі на Прикарпатті. Попередньо в усіх постраждалих було встановлено діагноз “гостра кишкова інфекція”.