У Києві 35-річного чоловіка визнано винним у жорстокому хуліганстві, спрямованому проти його колишньої дівчини. Суд встановив, що зловмисник, маючи попередню судимість, здійснив психологічний та фізичний тиск на жінку, за що отримав покарання у вигляді 8 років і 1 місяця позбавлення волі.
Про це розповідає Резонанс

Деталі інциденту у Дарницькому районі
Злочин стався в одному з будинків Дарницького району столиці. Після вживання алкоголю чоловік придбав на ринку два балончики фарби та набір для кров’янки, до якого входили свіжа свиняча кров і кишки. Спочатку він залишив на стінах загального коридору нецензурні написи, а далі облив двері й стіни квартири ексдівчини кров’ю. Біля порогу квартири зловмисник розкидав кишки, чим створив моторошну атмосферу для жертви та завдав їй психологічного потрясіння.
Судовий розгляд і попередні злочини
Прокурори зазначають, що такі дії були спрямовані на залякування потерпілої та демонстрацію агресії.
“Дарницький районний суд Києва визнав його винним у хуліганстві за ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України”.
Як з’ясувалося, це не перший злочин обвинуваченого. Ще у 2022 році його засудили в Чернігівській області за вимагання, незаконне позбавлення волі та грабіж. Однак після набуття вироком законної сили чоловіка не взяли під варту, що дало йому змогу продовжити протиправну діяльність. З урахуванням попередніх вироків та нового злочину загальний строк позбавлення волі склав 8 років і 1 місяць.