03 червень 2023, Субота, 17:27

Кличко за добу звільнив заступника голови РДА, який влаштував п’яне ДТП (відео)

8 Лютого 2019г.
51451703_2067426533313107_1706560252398272512_n

Мер Києва Віталій Кличко звільнив заступника голови Голосіївської райдержадміністрації Юрія Ткаченка, який влаштував п’яне ДТП у столиці. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на офіційний портал КМДА.

«Такі держслужбовці, ще й на керівних посадах, працювати не повинні і не будуть! Тут жодних інших думок немає. Тому Ткаченко звільнений ще до того, як встиг протверезіти», – зазначив Віталій Кличко.

Нагадаємо, Юрій Ткаченко влаштував на Південному мосту в столиці п’яне ДТП увечері 7 лютого 2019 року. Чиновник, який у нетверезому стані керував автівкою, в’їхав в автомобіль, щодо якого патрульна поліція в цей час оформляла інше ДТП. Унаслідок зіткнення співробітницю поліції затиснуло між двома машинами, вона отримала травму ноги.

Одразу після повідомлення про інцидент мер Києва дав доручення голові Голосіївської райдержадміністрації терміново подати документи, необхідні для звільнення заступника голови РДА Юрія Ткаченка.

Віталій Кличко зазначив, що людина, яка сідає нетверезою за кермо, – вже злочинець, бо створює загрозу здоров’ю і життю інших людей.

«Не бачу підстав працювати з людьми, які нахабно порушують правила поведінки в суспільстві. І вони повинні нести за законом відповідальність за свої дії», – наголосив Віталій Кличко.

НЕДОТОРКАНІ НА АВТОШЛЯХАХ

Ще пізно ввечері у четвер голова Голосіївської РДА Олександр Настасенко на вимогу міського голови направив йому документи необхідні для звільнення Юрія Ткаченка з посади. Віталій Кличко одразу погодив їх і звільнив Юрія Ткаченка з посади заступника голови Голосіївської райдержадміністрації.

У документі йдеться про те, що чиновник звільнений відповідно до статті 10 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та враховуючи вчинення 7 лютого 2019 року резонансної дорожньо-транспортної пригоди у стані алкогольного сп'яніння.

П‘ЯНИЙ НАЧАЛЬНИК СЕКТОРУ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ ПОТРАПИВ У ДТП (ВІДЕО/ДОКУМЕНТИ)