25 липень 2024, Четвер, 21:25

Кличко звільнив чиновника КМДА, який порушив комендантську годину

8 Червня 2023г.


Міський голова Києва Віталій Кличко підписав заяву про звільнення директора департаменту охорони культурної спадщини Київської міської державної адміністрації Олександра Никоряка.

«Заяву Олександра Никоряка підписав», – написав Кличко в телеграмі. Згодом він оприлюднив фото свого розпорядження про звільнення чиновника.

Напередодні Кличко заявив, що доручив Никоряку написати заяву про звільнення після опублікованих у ЗМІ повідомлень про порушення ним комендантської години.

Сам Никоряк ситуацію не коментував. Він був призначений директором Департаменту охорони культурної спадщини КМДА у вересні 2018 року.

Кличко також звернувся до правоохоронних органів «щодо контролю і притягнення до відповідальності розважальних та закладів харчування за їх роботу в комендантську годину».

Раніше видання «Українська правда» опублікувало матеріал, в якому, зокрема, показало, як директор департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександр Никоряк святкує день народження дружини в комендантську годину, під час повітряної тривоги, в ресторані в центрі Києва.

Комендантська година триває у Києві з 00:00 до 5:00.