Князєв таки подав у відставку - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

02 июнь 2020, Вторник, 15:47

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Князєв таки подав у відставку

24 сентября 2019г.

Керівник Національної поліції України Сергій Князєв під час брифінгу повідомив, що подав у відставку.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на Слово і діло.

«Я вирішив подати у відставку. Тільки що повернувся, передавши міністру заяву. Вважаю, що це крок глави поліції європейської держави. Час настав. Честь маю», — сказав Князєв, закінчуючи брифінг.

КНЯЗЕВ ПОЯСНИВ, ЗВІДКИ У ЙОГО ДРУЖИНИ ВЗЯЛИСЬ 500 ТИС ЕВРО ГОТІВКОЮ

Нагадаємо, Князєв був призначений головою Національної поліції 8 лютого 2018 року.

Востаннє неофіційна інформація про його можливу відставку  з‘явилась 11 вересня 2019 року, коли стало відомо про маштабні зміни у керівництві української поліції. Як писав Резонансдекларації перед звільненням подали заступник голови НПУ – начальник Департаменту захисту економіки, генерал поліції третього рангу Ігор Купранець, а також заступник голови НПУ - начальник Головного слідчого управління, генерал поліції третього рангу Віталій Невгад та перший заступник голови НПУ - начальник кримінальної поліції, генерал поліції другого рангу В’ячеслав Аброськін.

За інформацією джерел Резонансу, рапор про відставку написав і голова Національної поліції України Сергій Князєв, однак його декларації перед звільненням на сайті НАЗК доки немає. Інші неофіційні джерела запевнили Резонанс, що очільник НПУ Князєв таки втримається на посаді. Про причини такої кадрової "революції" наразі не повідомляється.

В УКРАЇНІ ЗМІНЮЮТЬ КЕРІВНИЙ СКЛАД НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ (ОНОВЛЕНО)