21 вересень 2023, Четвер, 16:17

Колаборанти звертаються до українських спецслужб про співпрацю, бо окупанти не впускають їх у росію

17 Вересня 2022г.


КИЇВ. 17 вересня. Резонанс. Останні дні частішають випадки звернення колаборантів до українських спецслужб щодо співпраці. Дехто намагається виїхати до росії, але їх не випускають. Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, передає Резонанс.

Цитата

«Останні дні ми бачимо тенденцію, коли колаборанти виходять на зв’язок з українськими спецслужбами щодо укладання угоди про скасування, відтермінування чи послаблення їх відповідальності, якщо вони будуть надавати інформацію та служити Україні. Також колаборанти розуміють, що Мелітополь буде звільнено і вирішують сховатися та дочекатися наступу ЗСУ для подальшої здачі правосуддю. Вони чітко розуміють, що краще відсидіти певний строк в тюрмі, але за законом, ніж бути “зачищеним” ФСБ, а саме таку загрозу вони бачать для себе», – повідомив Федоров.

Він також додав, що дехто із колаборантів намагається виїхати до росії, однак їх не пропускають і повертають назад.

«Рашисти нікого не випускають до росії, їм зрадники не потрібні. Був один випадок, коли колаборанта не пропустили на блокпосту в Криму. Повертаючись до Мелітополя він був заарештований і більше його ніхто не бачив», – розповів Федоров.

Нагадаємо

З початку повномасштабного вторгнення Бюро державних розслідувань розслідує 937 злочинів проти основ національної безпеки, а саме: 780 кримінальних проваджень за державну зраду, 123 – за колабораційну діяльність, 10 – щодо пособників державі-агресору та інші.