Офіс Генерального прокурора відстояв у Верховному Суді покарання офіцерові за держзраду - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

07 июнь 2020, Воскресенье, 06:38

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Офіс Генерального прокурора відстояв у Верховному Суді покарання офіцерові за держзраду

22 мая 2020г.

За принципової позиції прокуратури Верховний Суд залишив без змін судові рішення відповідно до яких колишнього заступника командира авіаційної ескадрильї бригади тактичної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України засуджено за державну зраду до 12 років позбавлення волі з позбавленням військового звання (ч. 1 ст. 111 КК України).

Про це повідомляє Резонанс 22 травня із посиланням на прес-центр Офісу Генерального прокурора.

Офіцера засуджено за надання іноземній державі допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, а саме: за вчинення дій, спрямованих на заволодіння військовим літаком в інтересах Російської Федерації за грошову винагороду та інші матеріальні блага.

Засуджений своєї вини не визнав. У касаційних скаргах захист вимагав вирок та ухвалу апеляційного суду скасувати, справу направити на новий розгляд до суду першої інстанції. Проте, заслухавши позицію прокурора, Верховний Суд залишив призначене покарання без змін.