» Колишня бізнес-партнерка родини Луценка продала будинок в центрі Києва депутату від БПП

21 березень 2023, Вівторок, 20:04

Колишня бізнес-партнерка родини Луценка продала будинок в центрі Києва депутату від БПП

25 Жовтня 2016г.
680_5734bb9423eee

17 жовтня народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Гліб Загорій придбав 8 приміщень у Світлани Риженко, колишньої бізнес-партнерки родини генпрокурора Юрія Луценка. Про це свідчать дані реєстру нерухомості, повідомляє видання «Наші гроші».

Йдеться про 7 квартир і одне нежиле приміщення у будинку по вул.Еспланадній, 32, літ «В» у Печерському районі Києва. У вересні цього року весь будинок продавався за $5,3 млн.

Разом із тим у розпорядженні видання є витяг станом на 7.09.2016 р., згідно з яким власницею цієї нерухомості була Світлана Риженко, 67-річна жінка, яка мешкає в селі Зазим’я Київської області.

Ці приміщення здавало в оренду ТОВ «Бізнес-центр «Лотос», власником якого є Олександр Луценко – син генпрокурора. Раніше «Наші гроші» записали інтерв’ю зі Світланою Риженко, в якому жінка підтвердила, що володіє квартирами на Еспланадній.

Риженко придбала нерухомість на Печерську у 2009 році. В інтерв’ю «Нашим грошам» жінка не змогла переконливо пояснити звідки взяла кошти на придбання. Вона розповіла, що була бухгалтером ТОВ «Українські новітні телекомунікації», що належало родині Луценків, а перед тим працювала в Антимонопольному комітеті, де тоді також працювала дружина нинішнього генпрокурора Ірина Луценко.

Новий власник,  Гліб Загорій є власником фармацевтичної компанії «Дарниця». Вважає себе другом Юрія Луценка. У фракції БПП входить в неформальну «групу Третьякова». До цієї ж групи входить і дружина Генерального прокурора народний депутат Ірина Луценко.

Нагадаємо, 24 жовтня, через тиждень після продажу нерухоаості Загорію Юрій Луценко заявив, що його родина не має стосунку до будинку. «Офіційно заявляю: ніяким будинком у Києві ні я, ні члени моєї родини не володіють… Електронну декларацію заповнюю і здам вчасно», – написав він у Facebook.