» Коло доброчесності. За лаштунками ДБР.

18 май 2021, Вторник, 03:40

Коло доброчесності. За лаштунками ДБР.

17 ноября 2020г.
0
Снимок экрана 2020-11-17 в 20.22.17

За що звільнили першого заступника Директора ДБР Олександра Бабікова з посади? І чому він намагається поновитися через суд? Про це він розповів в ефірі антикорупційного спецпроекту "Коло доброчесності" з Наталією Соколенко в ефірі Громадського радіо, - передає Резонанс 17 листопада.

- Коли намагаєшся побудувати незалежний правоохоронний орган, рівновіддалений від усіх політичних сил... ти стаєш, заручником тієї ситуації, що не будучи слугою будь-кому, ти стаєш супротивником відразу всіх, - заявив один з керівників ДБР.

ДБР ВСТАНОВИЛО ВІДСУТНІСТЬ КОНФЛІКТУ ІНТЕРЕСІВ У БАБІКОВА. ЩЕ В СЕРПНІ

Як писав Резонанс, Офіс Генерального прокурора розпочав кримінальне провадження за фактом звільнення першого заступника директора ДБР Бабікова. Розслідування ведеться за статтями ККУ про перевищення повноважень, службове підроблення, незаконне звільнення та порушення трудового законодавства.

3 листопада стало відомо, що виконувач обов'язків директора ДБР Олексій Сухачов підписав наказ про звільнення свого першого заступника.

Бабіков був призначений на посаду у ДБР наприкінці 2019 року після того, як пройшов конкурсний відбір. Раніше він працював адвокатом у АО "AVER LEX" яке серед іншого, захищало інтереси експрезидента Віктора Януковича.

ОЛЕКСАНДР БАБІКОВ: РІШЕННЯ СУДУ МАЄ БУТИ ВИКОНАНО – ЦЕ ПЕРШЕ І ГОЛОВНЕ

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram