» Конкурсна комісія з відбору членів Ради громконтролю розпочала роботу попри зашквари ДБР

30 листопад 2022, Середа, 23:41

Конкурсна комісія з відбору членів Ради громконтролю розпочала роботу попри зашквари ДБР

10 Березня 2020г.
1

Конкурсна комісія з відбору членів Ради громадського контролю при ДБР провела перше засідання у вихідний день 9 березня. Головою комісії обрано Володимира Сущенка. Також комісія ухвалила регламент своєї роботи, який передасть на затвердження т. в. о. директора Державного бюро розслідувань.

Про це інформує Резонанс із посиланням на ДБР.

«Я буду робити все, щоб робота комісії була максимально прозорою, зрозумілою і для учасників конкурсу, і для вболівальників, які будуть спостерігати за роботою Конкурсної комісії. Обов’язково всі рішення Конкурсної комісії будуть доведені до відома і будуть доступні в наших засобах інформації, інтернет-мережах - для того, щоб всі мали точну уяву про те, як працює комісія, які вона рішення приймає», - заявив голова Конкурсної комісії Володимир Сущенко.

До повноважень Конкурсної комісії з відбору членів РГК входять: затвердження переліку та розгляд документів від осіб, які претендують на участь в конкурсі, на відповідність вимогам та їх оцінювання; ухвалення рішення про допуск чи відмову у допуску претендентів; визначення технології відкритого персоніфікованого рейтингового інтернет-голосування; складання рейтингового списку кандидатів для визначення 30 осіб, які набрали найбільшу кількість голосів; організація написання есе на запропоновану тему та його оцінювання; проведення індивідуальноі співбесіди з учасниками; складання рейтингового списку з 15 осіб, обраних комісією для призначення їх до складу РГК наказом Директора ДБР.

Для уникнення зловживань, комісія пропонує здійснювати персоніфікацію учасників відкритого рейтингового інтернет-голосування за персональними даними: прізвище, ім‘я та по-батькові, номер телефону, електронна пошта, номер та серія паспорту або посвідчення водія.

Також комісія ухвалила Положення про критерії оцінювання якостей кандидатів на посади членів РГК. За всі етапи конкурсу претенденти можуть максимально набрати 100 балів: за мотиваційний лист та документи - до 10 балів, за результатами інтернет-голосування - до 30 балів, за написання есе - до 20 балів, за підсумками індивідуальної співбесіди - до 40 балів.

У підсумку засідання члени комісії затвердили текст оголошення про початок конкурсного добору до Ради громадського контролю, яке вже цього тижня буде оприлюднене на сайті ДБР.

Резонанс поцікавився у Тетяни Козаченко: чому після скандального позову до УП та "високого спілкування" Венедіктової та Шабуніна вона не проігноруєвала роботу цієї комісії.

ВЕНЕДІКТОВА ПОДАЛА ДО СУДУ НА ПРИТУЛУ ТА ПОСВАРИЛАСЬ ІЗ ШАБУНІНИМ

- Не знайома з Венедіктовою, не проігнорувала тільки тому, що ті люди, які у складі (члени комісії Сущенко, Бутусов, Маселко, Пехньо - Резонанс) - дійсно незалежні. Кинути й ігнорувати легше всього. Пишу мало. Більше працюю, аналізую, слухаю. Роблю добро. Так як воно повинно бути. Були б сумніви в комісії - проігнорувала б. Тільки час покаже чи права, - відповіла адвокат.

СУД ПРОСЯТЬ ЗУПИНИТИ ДІЮ НАКАЗУ ВЕНЕДІКТОВОЇ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ СКЛАДУ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ФОРМУВАННЯ РГК ПРИ ДБР

Нагадаємо, 3 березня ОАСК відкрив провадження за позовом Ростислава Поповича про визнання дій т.в.о. директора ДБР Ірини Венедіктової щодо створення Конкурсної комісії з формування Ради громадського контролю при Бюро протиправними, визнання протиправним та скасування її наказу від 25.02.2020 №46 «Про затвердження персонального складу Конкурсної комісії з формування Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань». Оскаржуваний наказ очільниця Бюро опублікувала на своїй сторінці у ФБ.

ПРО ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ ЗА ДБР (ДОКУМЕНТИ)