31 травень 2023, Середа, 17:22

Контррозвідка таки знайшла російський паспорт у цивільної дружини Семочка

11 Грудня 2018г.

Контррозвідка Служби безпеки України підтверджує наявність російського громадянства у цивільної дружини першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка. Про це йдеться в матеріалах суду, передають Українські Новини.

Зазначено, що Головне слідче управління СБУ з 16 жовтня розслідує кримінальну справу, відкриту за ч. 1 ст. 111 (держзрада) Кримінального кодексу.

Підставами для порушення справи стала заява голови правління громадської організації "ТОМ 14" від 4 жовтня про те, що журналіст встановив факти, які можуть свідчити про зв'язок першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки через його сім'ю з іноземною державою-агресором - Російською Федерацією, яка може фінансувати зазначену посадову особу з метою отримання інформації від нього.

Згідно з інформаціэю від Департаменту контррозвідки СБУ від 26 жовтня, громадянська дружина Семочка та її донька мають громадянство РФ. У зв'язку з цим слідство клопотало в суді про доступ до інформації про мобільні розмови Семочка і його родичів.

Суд задовольнив клопотання і СБУ надав доступ до інформації про мобільні розмови першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Семочка, його дружини і її дочки з 1 січня 2014 року по 23 листопада поточного року.

Зокрема, слідство отримало доступ до документів, що містять інформацію про тривалість, зміст, маршрути передавання телекомунікаційних послуг, а також до розгорнутих відомостей про власників телефонних номерів, дати, часу і тривалості вхідних та вихідних телефонних з'єднань; дату, час вхідних і вихідних SMS-повідомлень; даних про використання IMEI-терміналів і IP-адрес, а також GPRS-трафіку.

САП И НАБУ НАМЕРЕНЫ РАССЛЕДОВАТЬ НЕЗАКОННОЕ ОБОГАЩЕНИЕ СЕРГЕЯ СЕМОЧКО

16 жовтня 2018 року СБУ почала розслідування стосовно Семочка у справі про держзраду.

Останній заперечує незаконне збагачення і звинувачує журналістів в маніпуляціях. Він також заперечує факт отримання російського громадянства своїми родичами.

Військова контррозвідка підтвердила московітське громадянство дружини першого заступника служби зовнішньої розвідки - Семочка. Це - вже дно роботи по захисту безпеки громадян і держави, чи ще щось є? Про це написав у соцмережі Facebook експерт з питань воєнної юстиції, адвокат Олег Леонтьєв, - передає Резонанс.

ПАШИНСЬКИЙ ХОЧЕ ВІДСТОРОНИТИ ВІД ПОСАДИ СЕМОЧКА НА ЧАС РОЗСЛІДУВАННЯ