17 квітень 2024, Середа, 23:52

Коротко про агресію

26 Листопада 2018г.
1069652

Поняття агресії і реагування має бути трактовано відповідно до Статуту ООН, Пактів Бріана-Келлога від 27.08.1928 р, Про ненапад 25.06.1932 р, Конвенції про визначення агресії від 3.07.1933 р. І звісно Закону про оборону України, ст.4.

Відповідно, навіть чисте блокування суден в акваторії Азовського моря, не кажучи вже поо напад на військові і допоміжні судна ЗСУ - являється актом агресії, де Президент не має права розважати, чи роздумувати, він зобов‘язаний оголосити воєнний стан в Україні, або на окремих її місцевостях і це імперативна вимога. Президент щоправда не повинен оправдовуватись, а чітко слідувати вимогам Конституції та законів України. Якщо РФ відпустила б наші судна і військовиків, виправдалась би з приводу інцинденту, то військовий стан міг би бути припинений.

Хочу звернути увагу ЗСУ і силовим відомствам. Якщо Ви не виконуватимете вимог Статутів і у разі небезпеки і не стріляти та не продумувати практично усі ситуативні комбінації, то всі посадові особи мають нести відповідальність, тому цей «тривожний чемоданчик» до зовнішніх загроз має бути заповнений змістом злагоджених і взаємоузгоджених заходів, прикриття, контрдій і відходів.

До речі, до 90% чистого доходу не тільки державних підприємств, а й олігархічних повинні бути скеровані на оборону України.

І останнє, тут є давно підстави за одне оголосити воєнний стан у зоні бойових дій.

Джерело

ВІЙСЬКОВИЙ ЛІТАК США НАПРАВИВСЯ ДО УЗБЕРЕЖЖЯ ОКУПОВАНОГО РОСІЄЮ КРИМУ

 Dsc5573
Микола Голомша Перший заступник Генерального прокурора України (2014 рік), професор права, доктор філософії в галузі державного управління, заслужений юрист України