» Корупція в Укроборонпромі: НАБУ оголосило підозру другові Гладковського

28 листопад 2022, Понеділок, 19:48

Корупція в Укроборонпромі: НАБУ оголосило підозру другові Гладковського

20 Серпня 2020г.
НАБУ

Національне антикорупційне бюро повідомило про підозру у дачі хабара фігуранту оборонного скандалу Віталію Жукову.  Однак кому саме він давав гроші, НАБУ не розкриває.

«На сьогодні Жукову ще оголошено підозру в дачі хабара… Я дату точно не скажу. Але це буквально нещодавно»,- заявив глава НАБУ Артем Ситник в інтерв’ю УП.

Нагадаємо, 25 лютого журналісти програми «Наші гроші» з Денисом Бігусом оприлднили результати розслідування про причетність Ігоря Гладковського – сина заступника секретаря РНБО Олега Гладковського – до постачання контрабандних російських деталей на українські оборонні підприємства за завищеною ціною, а також розкрадань в оборонній сфері на сотні мільйонів гривень. В «Укроборонпромі» начебто знали про схеми, а контракти узгоджувалися за допомогою зв’язків Олега Гладковського в РНБО.

У березні 2019 року Генпрокуратура оголосила про підозру Віталію Жукову, який разом з власником компанії «Оптимумспецдеталь» Андрієм Рогозою і Ігорем Гладковським фігурує в оборонному скандалі.

Того ж літа суд надав детективам Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) доступ до експертизи мобільних телефонів iPhone 7, які належать Віталію Жукову та Андрію Рогозі – імовірним спільникам сина колишнього першого секретаря Ради національної безпеки і оборони Олега Гладковського Ігоря.