01 грудень 2023, П'ятниця, 17:51

Кремль планує провести провокації з мобілізованими жителями ОРДЛО

6 Березня 2022г.


КИЇВ. 6 березня. Резонанс. У Кремлі планують провести провокації у південних регіонах України з використанням насильно мобілізованих жителів ОРДЛО, передає Резонанс з посиланням на МВС.

Деталі

Як інформує МВС, на Кримський півострів вчора прибув ешелон з особовим складом 131 стрілецького полку 1 армійського корпусу, який мобілізовано на підконтрольній РФ території Донецької і Луганської областей.

Повідомили, що найближчим часом Кремль планує використати цих осіб для здійснення провокацій у південних регіонах України.

Цитата

“І хоч ці підрозділи мають вкрай низьку мотивацію, адже їх комплектували з осіб, які насильно мобілізовані в ОРДЛО, не виключено, що агресор використає їх як «гарматне м'ясо”, - зазначають у відомстві.

Окрім цього, наголошується, що цих осіб можуть використовувати видаючи за місцевих жителів для пропагандистських картинок, оскільки окупантам не вдається переломити дух українського населення.

Також провокації з численними жертвами, використовуючи мобілізованих в ОРДЛО, російське військово-політичне керівництво може найближчим часом здійснити у східних регіонах України.

Додамо

Секретар Ради Національної безпеки та оборони Олексій Данілов повідомив, що російські війська готують другу хвилю широкомасштабного наступу, до якої Україна має підійти максимально готовою та згуртованою.