» Лебедина пісня керівника ДФС (документи)

01 липень 2022, П'ятниця, 13:09

Лебедина пісня керівника ДФС (документи)

12 Вересня 2018г.
0
DSC_7996

Звільнення керівника Державної фіскальної служби України Мирослава Продана й призначення на його місце виконувача обов’язків Олександра Власова нічого радісного не обіцяє не тільки підприємцям, але й звичайним громадянам – найманим працівникам. Бо за недовге перебування на посаді «в.о.» новому начальнику треба зробити своє життя яскравим і заможним. Як наслідок – почались грабунки.

10 вересня 2018 року податківці разом на чолі зі старшим слідчим Офісу великих платників податків ДФС Загуменним та прокурором відділу Генеральної прокуратури Рихальський винесли з хати комп’ютерну техніку й навіть відібрали телефони в мого давнього знайомого, який мав необережність чотири роки уїхати з Донецька й отаборитись в Києві. Знаючи його дуже скромний достаток, я спочатку не повірив, що в квартиру до товариша увірвались співробітники Офісу великих платників податків – на Ахметова чи Порошенка мій земляк явно несхожий. Але коли він показав мені ухвалу слідчого судді Шевченківського райсуду Києва від 17 серпня 2018 року №761/31740/18, винесену на клопотання слідчого Загуменного та прокурора Рихальського в кримінальному провадженні №32018100110000069 від 30.07.2018, все стало зрозумілим.

Товариш раніше працював першим заступником директора в київському Комунальному підприємстві «Інформатика». Але пішов звідтіля, побачивши на власні очі зловживання команди Кличка. Очевидно, не він один знав про ці зловживання, оскільки податкова міліція (яка, як ми знаємо, давно скасована, тим не менш продовжує не тільки існувати, але й набивати кишені свого начальства) урешті-решт зареєструвала кримінальне провадження за фактом переказу цим комунальним підприємством коштів фіктивним фірмам.

Товариш до цих афер відношення немає, навіть не допитувався як свідок. Тим не менше, слідчий Загуменний і прокурор Рихальський звернулись до суду з клопотанням надати дозвіл на проведення в нього вдома обшуку з метою вилучення комп’ютерної техніки, носіїв інформації, банківських карток, грошових коштів – усього, що знайдуть цікавого. Суд відмовив. Тоді податківці вриваються в квартиру, вручають хазяїну ухвалу суду, якою відмовлено в задоволенні клопотання, виносять усю комп’ютерну техніку й відбирають телефони.

Грошей на адвоката в людини, потерпілої від свавілля, немає. Піти в суд і представляти його інтереси я не можу (за це окрема подяка Сергію Лещенку, Мустафі Найєму та іншим достойникам, які 2 червня 2016 року проголосували за поправки до Конституції України). Думаю, що невдовзі вилучені податківцями та прокурором Рихальським речі вже будуть продані грабіжниками на ринку «Караваєві дачі».

На фото – витяг з ухвали слідчого судді, на підставі якої слідчий Загуменний і прокурор Рихальський винесли з квартири товариша комп’ютерну оргтехніку та відібрали телефони.

Висновок: якщо хто може виїхати з цієї країни – виїжджайте. Хто не може – озброюйтесь.

Джерело

А. ВЛАСОВ: ЧЕСТНЫЙ БИЗНЕС ОФОРМЛЯЕТСЯ ПО ЦЕНЕ КОНТРАКТА

Бойко_фото
Володимир Бойко Журналіст