» Ліквідовано контрабандний канал ввезення в Україну прекурсорів під виглядом спортивного харчування

05 грудень 2022, Понеділок, 10:51

Ліквідовано контрабандний канал ввезення в Україну прекурсорів під виглядом спортивного харчування

25 Травня 2020г.
1

За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури № 6 повідомлено про підозру мешканцю міста Дніпро, який організував контрабандне ввезення в Україну авіаційним шляхом прекурсорів у особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 305, ч. 3 ст. 311 КК України).

Про йе пише Резонанс 25 травня із посиланням на прокуратуру Києва.

Згідно з матеріалами слідства, підозрюваний упродовж 2019 року особисто та за участі кур’єрів ввозив з Єгипту до України значні партії «псевдоефедрину» - прекурсору, який використовується для виготовлення психотропних речовин.

Прекурсори ввозилися під виглядом спортивного харчування у спеціальних ємкостях та в банках з-під кави. За оперативними даними, учасники схеми щомісяця поставляли в Україну до 10 кг «спортивного харчування».

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Заходи з встановлення інших осіб, причетних до злочину, тривають.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Печерського управління поліції ГУ НП у м. Києві за підтримки Державної прикордонної служби України та під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури № 6.