30 вересень 2023, Субота, 12:41

“Луцького терориста” Кривоша засудили до 13 років позбавлення волі

26 Вересня 2022г.


КИЇВ. 26 вересня. Резонанс. Луцький міський районний суд виніс вирок "луцькому терористу" Максиму Кривошу, який 21 липня 2020 року захопив автобус “Краснилівка — Берестечко” у центрі міста. Його засудили до 13 років позбавлення волі, передає кореспондент Резонанс.

Цитата

"Сьогодні був оголошений вирок. Кривоша Максима Степановича визнано винним, засуджено за рядом статей Кримінального кодексу України. У загальному призначено покарання у вигляді 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна", - повідомив суддя-спікер Вячеслав Покидюк у коментарі Резонанс.

Деталі

За словами судді-спікера, під час оголошення вироку Кривош поводив себе "зневажливо". Зокрема, жбурнув шматок господарського мила у залу суду.

Свою вину "луцький терорист" не визнав, повідомив Покидюк.

Що було раніше

Зранку 21 липня 2020 року Максим Кривош із вибухівкою та зброєю захопив автобус із заручниками у центрі Луцька. Із терористом велись довгі переговори, участь в яких, зокрема, прийняв і президент Володимир Зеленський. Пізніше він видалив відео, яке опублікував на вимогу терориста.

У результаті операції "Заручник" правоохоронці затримали чоловіка, пізніше у СБУ повідомили про звільнення у Луцьку 13 заручників терориста.

22 липня Кривошу було повідомлено про підозру за чотирма статтями, а 23 липня суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.