01 червень 2023, Четвер, 04:07

Луценко зайнявся справою Іванющенка (відео)

13 Червня 2016г.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України заяву про притягнення до дисциплінарної відповідальності двох суддів Печерського райсуду Києва. Генпрокурор вважає, що вони допустили «неналежну процесуальну поведінку під час надання дозволу на затримання підозрюваного Юрія Іванющенка».

«Так, слідчими суддями у порушення положень кримінального процесуального законодавства України майже два місяці не приймались рішення за клопотаннями слідчого про надання дозволу на затримання підозрюваного, які підлягають негайному розгляду. Вказане безпідставне затягування суддями Печерського районного суду м. Києва розгляду клопотань мало наслідком неотримання вчасно дозволу на затримання підозрюваного Юрія Іванющенка і припинення його міжнародного розшуку, що унеможливлює затримання та арешт розшукуваної особи з наступною її екстрадицією», - повідомляє сайт відомства.

За даними "Резонансу", ще у березні 2014 року Генеральна прокуратура України внесла позов до господарського суду столиці у справі "земель Іванющенка". Йдеться про визнання недійсними рішень Київської міської ради та державних актів на право власності. На їхній підставі житлово-будівельний кооператив «Котміст» передав комерційним структурам земельну ділянку у Конча-Заспі (близько 40 га) орієнтовною вартістю 126,5 млн. грн.

Відео народного депутата України Ігоря Луценка