» Львівський суддя збив пішохода та втік із місця ДТП?

25 вересень 2022, Неділя, 15:05

Львівський суддя збив пішохода та втік із місця ДТП?

14 Березня 2018г.
23795547_1960408607543487_5556539742028589414_n

Суддя Галицького районного суду міста Львова Віталій Радченко здійснив наїзд на пішохода та зник з місця ДТП. Не виключено, що він перебував у стані алкогольного сп’яніння. Про це Суддівству повідомив потерпілий Ярослав Шліхта.

Зі слів потерпілого, цей інцидент стався 12 грудня минулого року на вулиці Олени Степанівни біля перехрестя з вулицею Братів Міхновських неподалік будівлі Галицького райсуду.

«Я переходив дорогу, саме у цей момент там велися дорожні роботи. І тоді мене збив чорний Хюндай Tucson. Я впав, був у шоковому стані. А водій навіть не пригальмував. Навпаки додав газу і зник з місця ДТП», – заявив Я. Шліхта. За його словами, того ж дня він звернувся до найближчого медичного закладу, де пройшов медичний огляд. Згідно з довідкою, виданою Шліхті у Міському травматологічном пункті №2 м. Львова, медики констатували забій лівого надпліччя, а також забійне садно лобної ділянки справа.

«Я розповів медикам про причину цих травм, але вони не повідомили поліцію про ДТП і мене відмовили. Мовляв, у місті всі знають це авто і його водія. Що у нього є зв’язки. Ніхто не хотів отримати проблеми на свою голову», – додав Шліхта.

Через декілька днів після ДТП потерпілий у дворі Галицького суду випадково побачив і впізнав авто, яке вчинило наїзд. У нього були пошкодження з правого боку. «Розпитавши людей, що курили поблизу, чий це автомобіль, я дійшов до висновку, що наїзд скоїв суддя цього суду Віталій Радченко. Тоді я вже написав заяву до поліції», – згадує чоловік.

Резонанс намагається отримати коментар цієї ситуації у Національної поліції України.

Фото

НЕДОТОРКАНІ НА АВТОШЛЯХАХ