22 вересень 2023, П'ятниця, 22:03

Маріуполь перетворився на потенційну вибухівку: у місті почастішали пожежі через використання жителями газових балонів

4 Вересня 2022г.


КИЇВ. 4 вересня. Резонанс. У Маріуполі почастішали пожежі спричиненні не дотриманням правил безпеки при використанні газових балонів у побуті. А мнс росії не надає людям допомогу. Про це Резонанс повідомляє з посиланням на повідомлення у Telegram радника мера міста Петра Андрющенка.

Цитата

«Маріуполь. Чергова пожежа. Приморській район, Слободка. Причина – вибух балону з газом. Нажаль, через стабільну відсутність роботи мчс росії, родина маріупольців залишилась без будинку», - повідомив Андрющенко.

Він наголосив, що ситуація у місті небезпечна.

«В цілому місто на сьогодні перетворено на потенційну вибухівку. Аби піти з вулиць, люди масово облаштують пічки на газових балонах. Без будь якого дотримання заходів безпеки. Просто це неможливо в умовах Маріуполя. Пожежа за пожежею», - написав він.

За словами Андрющенка, за безпекою ніхто не слідкує, а представники окупантів лише наживаються на заправці балонів. За словами радники ниточки цих оборудок тягнуться до гауляйтера міста Костянтина Іващенка та керівника окупаційної адміністрації Центрального району міста Івана Фтіца.

Цитата

«Враховуючи, що за цим ніхто не слідкує, лише наживається на заправці балонів (не новина що знов ниточки тягнуться до Іващенка та Фтіца) небезпека зростає щодня. Навіть, без обстрілів. І це не почались масові експерименти з газом…», - написав Андрющенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Десятиріччя накопичень та спогадів: з'явилось відео, як рашисти зносять будинки у Маріуполі