Головна Суспільство Масована атака дронів на Кривий Ріг: понад десять вибухів і пожежі в місті

Масована атака дронів на Кривий Ріг: понад десять вибухів і пожежі в місті

Кривий Ріг під масованою атакою дронів: понад 10 вибухів та пожежі

У ніч проти п’ятниці, 17 жовтня, Кривий Ріг зазнав масштабної атаки з боку ворожих безпілотників. Жителі міста повідомляли про серію потужних вибухів і спалахи пожеж у різних районах.

Про це розповідає Резонанс

Повітряна тривога та попередження для мешканців

Перші сигнали про можливі удари було оголошено Повітряними силами ЗСУ о 23:55. Військові закликали мешканців негайно перейти в укриття та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Кривий Ріг- в укриття, не ігноруйте сигнали повітряної тривоги

За словами очевидців, унаслідок обстрілів у місті почалися масштабні пожежі. Інформацію про атаку підтвердив і голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

Хід атаки та дії ППО

Олександр Вілкул зазначив, що по місту здійснено масовану атаку дронами-камікадзе типу «Шахед». Над Кривим Рогом зафіксували понад десять вибухів, а система протиповітряної оборони активно працювала, намагаючись знешкодити ворожі безпілотники. Мешканців закликали залишатися в безпечних місцях і дбати про безпеку своїх рідних.

Варто нагадати, що у вересні Кривий Ріг вже ставав мішенню подібних атак, тоді внаслідок ворожого обстрілу постраждали троє людей, а у місті виникла масштабна пожежа.

Читайте також