» Масове отруєння у спортивному таборі на Прикарпатті: у лікарні 16 дітей

11 серпень 2022, Четвер, 23:57

Масове отруєння у спортивному таборі на Прикарпатті: у лікарні 16 дітей

23 Липня 2021г.


КИЇВ. 23 липня. Резонанс. На Прикарпатті 16 дітей віком від 7 до 13 років і один дорослий, які приїхали на спортивні збори і відпочивали у готелі "Таємниці Карпат" у селищі Яблуниця, потрапили до лікарень з отруєнням. Про це це повідомили в управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації, передає Резонанс.

Цитата:

"На 6 годину до Яремчанської центральної міської лікарні з попереднім діагнозом "гострий гастроентероколіт" госпіталізовано 9 осіб, з них 8 дітей, також до Надвірнянської дитячої лікарні з попереднім діагнозом "гострий гастроентероколіт" госпіталізовано ще 8 дітей", - йдеться в повідомленні.

Деталі

Тож, усього до медичних закладів госпіталізовано 17 осіб, з них - 16 дітей. Наразі стан їх - середньої тяжкості. Обставини отруєння уточнюються. На об'єкті виникнення спалаху проводяться заходи з епідрозслідування.

За інформацією поліцейських, у вказаний комплекс на відпочинок 17 липня прибули 243 дитини віком від 6 і до 16 років, а також дорослі - 22 батьків та 11 тренерів. Йдеться про жителів Харківської, Чернігівської, Сумської, Вінницької і Київської областей.

Правоохоронці вже розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) ККУ та встановлюють причини і обставини масового отруєння.

Доповнення

Для літа отруєння, у тому числі дітей, в Україні - звичайна справа. Так, нещодавно сталося ще одне масове отруєння - у кафе під Вінницею, у результаті якого постраждали щонайменше 17 осіб, серед яких діти.