» Матері доведеться сплатити штраф за те, що її неповнолітній син палив кальян

05 грудень 2022, Понеділок, 09:24

Матері доведеться сплатити штраф за те, що її неповнолітній син палив кальян

18 Травня 2020г.
6-1

Приморський районний суд міста Одеси розглянув матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності матері п’ятнадцятирічного хлопця відповідно до частини третьої статті 184 Кодексу України про адміністративні Правопорушення за невиконання батьками обов'язків щодо виховання дітей.

Про це повідомляє Резонанс 18 травня із посиланням на прес-центр Судової влади України.

Відповідно до адміністративних матеріалів правопорушниця не в повній мірі виконувала свої батьківські обов’язки по вихованню сина, в результаті чого, останній, знаходячись в кафе палив кальян.

Вчинення неповнолітніми віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років правопорушення, відповідальність за яке передбачено КУпАП тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За результатами повного та всебічного судового розгляду було винесено рішення про визнання даної особи винною у скоєнні правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 184 КУпАП, та призначити їй адміністративне покарання у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень.

Варто зазначити, що постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом десяти днів з дня її винесення.