» Матір чиновника з МВФ побили лопатою

16 серпень 2022, Вівторок, 09:20

Матір чиновника з МВФ побили лопатою

5 Липня 2021г.


КИЇВ. 5 липня. Резонанс. У Бугазі на Одещині зловмисник побив 80-річну матір українського фінансиста та заступника виконавчого директора від України в Міжнародному валютному фонді Владислава Рашкована. Про це сам Рашкован повідомив у Facebook, передає Резонанс.

Цитата:

"Вчора вдень невідомий сильно побив на дачі на Бугазі мою 80-річну матір. Спочатку зі спини вдарив лопатою по голові. Потім, коли вона впала, бив її на землі лопатою, потім ногами по обличчю ... потім вкрав золотий ланцюжок з шиї і втік ... врятувало диво і сусіди, які викликали швидку і поліцію", - повідомив Рашкован.

Деталі

З його слів, поліція спрацювала "відмінно" - злочинця зловили.

Постраждалу жінку оглянули в лікарні, зробили всі тести. "Вона приходить до тями, хоча сусіди кажуть, що ситуація не дуже проста", - додав чиновник.

Довідково

Владислав Рашкован - український фінансист, заступник виконавчого директора від України у Міжнародному валютному фонді з 2017 року. З листопада 2014 року по 1 серпня 2016 року виконував обов'язки заступника Голови Національного банку України, який відповідав за реформування і трансформацію банку.