» Маю стратегію захисту національних інтересів України в Азовському та Чорному морях, – Наливайченко

03 липень 2022, Неділя, 11:18

Маю стратегію захисту національних інтересів України в Азовському та Чорному морях, – Наливайченко

22 Листопада 2018г.
cde8a32bc6abb92e3d1269bc7f3259fe283abde6-635x485

Настав час діяти та захищати наші національні інтереси в Азовському та Чорному морях. Російська Федерація агресивно тисне, блокує, порушує міжнародне право. У відповідь українські керманичі обмежуються млявими коментарями та констатацією і так очевидних речей. Про це заявив лідер руху "Справедливість", кандидат у президенти Валентин Наливайченко, - повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу політика.

Екс-голова СБУ Наливайченко переконаний, що з точки зору національної безпеки України "зараз дуже важливо перейти в наступ і захищати наші торговельні інтереси і в Азовському, і в Чорному морях. На найвищому рівні в міжнародній морській організації необхідно ставити питання руба та вимагати: 1. Російська Федерація має припинити економічний та військовий тиск в Азовському морі. 2. В українські порти Маріуполь і Бердянськ слід запросити міжнародну моніторингову місію та разом з міжнародною спільнотою відновити режим нормальної роботи українських морських портів. 3. Разом з міжнародною моніторинговою місією Україні ініціювати виключення Росії з Міжнародної морської організації та ініціювати санкції до всіх суден під російським прапором в усіх міжнародних портах. 4. Прискорити створення в Маріуполі та Бердянську українських морських баз. 5. Перейти до військово-морського супроводження торговельних суден в Азовському та Чорному морях".

Також він вважає, що Україні треба ініціювати "спільне військово-морське патрулювання та супроводження торговельних суден разом з країнами-членами НАТО: Туреччиною, Болгарією, Грецією (нашими природними союзниками захисту спільних морських інтересів)".

Так має діяти справжній український президент, - переконаний кандадат у президенти Наливайченко.