03 червень 2023, Субота, 17:36

Менеджера банку Хрещатик затримано на хабарі 7 тис дол

20 Лютого 2019г.
CBU

Співробітники СБУ під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України викрили на хабарі посадовця комерційного банку "Хрещатик". Про це повідомляє Резонанс із посиланням не прес-центр СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовець банку, який перебуває в стадії ліквідації, вимагав від підприємця 7 тис. дол.. США.

За вказану суму зловмисник обіцяв сприяти в укладанні договору оренди нежитлових приміщень банку, розташованих на одній з центральних вулиць столиці.

До протиправної діяльності посадовець залучив посередника. Правоохоронці затримали обох зловмисників згідно зі ст. 207 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання всієї суми неправомірної вигоди.

Вирішується питання щодо повідомлення фігурантам справи про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України.

Тривають першочергові слідчі дії. Заходи з викриття зловмисників проводились спільно зі слідчими поліції за сприяння Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.