29 травень 2023, Понеділок, 03:42

Меру-радикалу на Чернігівщині СБУ інкримінує хабарництво

14 Липня 2016г.

На Чернігівщині співробітники Служби безпеки України викрили на хабарництві міського голову Мени та депутата райради. Про це повідомляє сайт СБУ.

"Мер невеличкого райцентру та депутат вимагали у місцевого підприємця тисячу доларів США за сприяння у наданні в оренду земельної ділянки площею один гектар у межах міста.

Правоохоронці задокументували, що під час чергової сесії міської ради мер посприяв розгляду та затвердженню питання щодо виготовлення проектно-технічної документації зазначеної ділянки. Депутати також прийняли рішення про скликання позачергової сесії для остаточного розгляду виділення землі в оренду.

Співробітники спецслужби спільно з працівниками прокуратури затримали мера та депутата у службових кабінетах після отримання грошей за позитивне "вирішення" питання. Відкрито кримінальне провадження за ст. 368 Кримінального кодексу України", - йдеться у інформації прес-центру відомства.

IMG_1615-e1459156653341Нагадаємо, 2015 року Менським міським головою було обрано Геннадія Примаков. За нього торік 25 жовтня проголосувало понад 30 відсотків виборців.

До обрання мером Примаков Геннадій (1976 р.н., освіта вища) був першим заступником голови Менської РДА і балотувався від  Менської місцевої організації Радикальної партії Олега Ляшка.