02 грудень 2023, Субота, 13:29

Метро Києва відновило нормальну роботу після кількох годин пошуків “вибухівки”

17 Червня 2021г.


КИЇВ. 17 червня. Резонанс. Метро Києва відновило роботу у звичайному режимі після повідомлень про мінування, вибухівки не знайшли. Про це Резонанс повідомили у КП "Київський метрополітен".

Цитата:

"Станцію “Університет” (четверту за рахунком після хвилі "мінувань" - ред.) оглянуто. Вибухонебезпечних предметів не виявлено. Усі станції метрополітену працюють у звичайному режимі", - вказали у метрополітені орієнтовно о 14 годині.

Що було раніше

До столичної поліції у четвер, 17 червня, близько 10 години надійшла інформація про мінування станцій столичного метро "Хрещатик", "Золоті ворота", "Палац спорту", "Університет", Центрального залізничного вокзалу та одного з літаків в міжнародному аеропорту "Бориспіль".

Доповнення

Досить частим явищем у Києві стало повідомлення про замінування станцій метрополітену. Зазвичай “мінери” повідомляють про вибухівку одразу на декількох станціях.

Як повідомляв Резонанс, на початку березня Верховна Рада посилила відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян.